Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaje se stan 71 m² u Jagodini – odlična lokacija, sa prelepim pogledom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 71 m², smešten u blizini svih važnih sadržaja Stan je moguće kupiti na kredit! Struktura... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Lux apartman u kompleksu Milmari

Širi centar, Kopaonik

Prodaje se luksuzan apartman na Kopaoniku, u vikend naselju, u kompleksu Milmari resort. Nalazi se na drugom spratu. Stan je površine 32m2 i... više

70.500€ (2 203 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Odličan 4.0 stan u novogradnji! Povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 90.86m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

218.000€ (2 422 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/7 spratova

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine... više

82.000€ (2 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od... više

202.776€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova