Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Funkcionalan dvoiposoban stan sa terasom

Somborska, Pantelej, Niš

Dvoiposoban stan u izgradnji – 56,27 m² sa balkonom U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 56,27 m² (sa balkonom), dostupan na... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

251.915€ (3 498 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

PRODAJA KUĆA INĐIJA – 145m² – GARAŽA – TERASA – BLIZINA JEZERA

Širi centar, Inđija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj... više

225.000€ (1 551 €/m²)

  • 145m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – dvosobni, dvoiposobni | Odlična lokacija

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

123.950€ (2 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Prodaja placa sa započetom halom u Kragujevcu – 80 ari, poslovni prostor, od

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju plac površine 80 ari na atraktivnoj poslovnoj lokaciji u Kragujevcu, u neposrednoj blizini značajnih infrastrukturnih i tehnoloških... više

950.000€ (118 €/m²)

  • 8000m²

Na prodaju plac izmedju Lalinca i naselja 9.maj

9. maj, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stana – Vrnjačka Banja, novogradnja, 33m², potpuno namešten, parki

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj... više

72.600€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se magacin od 880m2 u blizini Auto-puta

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Prodaje se magacin od 880m2 proizvodno magacinskog prostora, visina 4 m, alarm, sleperski prilaz. Izuzetno sigurno i bezbedno, video nadzor.... više

900.000€ (1 022 €/m²)

  • 880m²
  • .sprat

ODLIČNA KUĆA

Mlake, Sombor

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom... više

54.000€ (473 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

Ekstra lokacija!!! Stan, Venac, Centar Sombora.

Venac, Sombor

Ekstra lokacija: Na prodaju dvorišni stan u centru Sombora! Venac, Centar Sombora. Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik dvorišnog... više

61.800€ (618 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje