Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

LOKAL NOVI SAD, 63000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odličan, prazan, ulični lokal, 41m2, Novo Naselje +++ Agencijska oznaka 8089746, 41m2, Novo Naselje. Oglašavamo prodaju uličnog lokala na Novom... više

63.000€ (1 536 €/m²)

  • 41m²

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

Šestosobna kuća FUTOG, 170000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090079 CENA 170000e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se šestosobna uknjižena kuća u Futogu, u blizini Dunava i gradskog... više

170.000€ (1 278 €/m²)

  • 133m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 165000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101010 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban, potpuno NOV stan u Petrovaradinu, na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Plac za gradnju , Čamurlija, 2482m2, Preko puta Nišekspresa

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Čamurliji, preko puta Nišekspresa uknjižene površine 2482 m2. Plac se nalazi u građevinskom području, u naseljenom delu.... više

24.999€ (10 €/m²)

  • 2482m²

Rtanj, Mirovo, 22a

Rtanj, Boljevac, Boljevac

Na prodaju zemljište na Rtnju. U neposrednoj blizini nalazi se etno hotel „Balašević“. Ukupna površina parcele je 2196m2. više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2196m²

Poslovni prostor u centru Niša, 390m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u kome se obavlja delatnost, u centru Niša, u stambeno-poslovnoj zgradi. Sastoji se iz tri nivoa, suterena, prizemlja... više

710.000€ (1 820 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje

Parcela 5608m2 na kraju Čamurlije

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište. Njiva četvrte klase površine 5608m2. Parcela se nalazi u delu obradivog zemljišta. Privatna svojina... više

11.000€ (1 €/m²)

  • 5608m²

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje