Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

NJIVA 1.KLASE! ROKOVCI

Rokovci, Sombor

U Rokovcima, drugi red od vode, prodaje se njiva 1.klase u građevinskom području veličine 6395m2. Lepog pravilnog oblika, širine cca 62m i dužine... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA! ŽARKOVAC

Žarkovac, Okolina, Sombor

KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

51.500€ (415 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

PROSTRAN STAN

Nova Selenča, Sombor

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,... više

55.000€ (873 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 3.sprat

LOKAL SA GARAŽOM!

Nova Selenča, Sombor

Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više

52.000€ (1 238 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

SALAŠ! BILIĆ

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! BILIĆ! Prodaje se salaš sa poljoprivrednim zemljištem (njivom) ukupne veličine 21.024m2. Uvučen je od glavnog puta, ima izbetoniran put... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

STAN NEDALEKO OD LIDLA!!

Centar, Sombor

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više

61.800€ (1 084 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! STAN! Na Novoj Selenci,u zgradi,se nalazi dvosoban stan od 59m2,klasičnog rasporeda prostorija., RENOVIRAN,ugradjena PVC... više

58.000€ (983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 4/4 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje