Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 67.55 m², Obrenovac - 111.458€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 67.55 m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

111.458€ (1 663 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 67m2, 107200EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 67 m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2.... više

107.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 67m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Klisa, Vase Ostojića, 2.5, 67m2, 109000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129982, 225a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava.... više

109.000€ (1 626 €/m²)

  • 67m²

Sremski Karlovci, Fruška gora, Mali gaj, 3.0, 67m2, 103000EUR

Fruška Gora, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

103.000€ (1 537 €/m²)

  • 67m²

Novi Sad, Grbavica, Doža Djerdja, 3.0, 67m2, 195000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129456, VPR/III, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Vise informacija... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova