Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića, 66m2 - HITNA PRODAJA!

Grgeteg, Okolina, Irig

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj... više

59.000€ (893 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 3.0, 66m2, 210000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjizen... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5.sprat

Palilula, Karaburma, Roda, 3.0, 66m2, 132000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

132.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129750, I/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

182.050€ (2 758 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129752, III/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

182.050€ (2 758 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Novi Vinodolski, Centar, , 2.0, 66m2, 205000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 120617, IV/, stambena zgrada. Stan je na IV spratu,( nema lift) nov,kompletno renoviran i sredjen,ima 66 m2,spavaca soba,dnevni... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep, Prešernova, 2.5, 66m2, 146000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104383, PR/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

146.000€ (2 212 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 66m2, 122100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

122.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova