Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više
160.000€ (2 388 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara... više
185.000€ (2 761 €/m²)
Bežanijska Kosa I, Beograd
Agencijski ID: 124972, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više
236.192€ (3 525 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više
249.000€ (3 661 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više
249.000€ (3 661 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više
119.000€ (1 750 €/m²)
Banja Vrdnik, Okolina, Irig
Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više
122.400€ (1 800 €/m²)
Jagodin mala, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više
147.115€ (2 163 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
119.000€ (1 750 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 131648, PR/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 68,30m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 7,00 m2, 7,64 m2 i 10,07 m2.... više
112.200€ (1 650 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više
195.000€ (2 867 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 128738, II/, lift, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više
238.000€ (3 500 €/m²)