Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

107.500€ (1 653 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar - Nov trosoban stan ID#1000991

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

213.185€ (3 279 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

140.284€ (2 158 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više

156.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova