Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2639 oglasa

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

85.800€ (1 383 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Liman 1, Jirečekova, 2.0, 62m2, 170000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac, , 2.0, 62m2, 113900EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu... više

113.900€ (1 837 €/m²)

  • 62m²

Voždovac, Ustanička, Ustanička, 2.0, 62m2, 160000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109446, IV/V, klima. Prodaje se poslovni prostor u TC Kosum, koji moze biti prilagodjen i za stambenu namenu. Nalazi se na cetvrtom... više

160.000€ (2 580 €/m²)

  • 62m²
  • 4/5 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

2, 5 stan u Surčunu, blizu glavne ulice

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/1 spratova