Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 46m2, 142912EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129716, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 46,40m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

142.912€ (3 106 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Antuna Urbana, 2.0, 46m2, 102000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129383, PR/III, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan ,renoviran. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste, marketi,... više

102.000€ (2 217 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 46m2, 160000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127882, 11a, spratna, bazen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

160.000€ (3 478 €/m²)

  • 46m²