Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Borča, JNA, 2.5, 45m2, 104000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov... više

104.000€ (2 311 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 45m2, 192600EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108995, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

192.600€ (4 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 2.0, 45m2, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 45m²

Novi Sad, Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 45m2, 125000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 92988, II/, klima, terasa, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

125.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.5, 45m2, 101835EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89954, IV/V, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. u ceni ukljuceno... više

101.835€ (2 263 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130615, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130608, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,49m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.682€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova