Jednosoban stan, Novi Sad - Liman 1 | Prodaja · 16m² · 60.000€
, Liman 1, Novi Sad, Srbija
60.000€
3 750 €/m²
Novi Sad, Liman 1, , 0.5, 16m2, 60000EUR
Tip
Stan
Površina
16 m²
Struktura
1
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cena
- 60.000€
- Površina
- 16 m² (3 750 €/m²)
- Sprat
- 11
- Ukup. spratova
- 11
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496565
Opis
Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA namestena za zivljenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguc dogovor. Uknjizena bez tereta i hipoteke. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 39m2, 98125EUR
- 98.125€ 39 m2
Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 40m2, 98000EUR
- 98.000€ 40 m2
Novi Sad, Liman, Fruškogorska, 1.5, 35m2, 101500EUR
- 101.500€ 35 m2
Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR
- 105.350€ 43 m2