Jednoiposoban stan, Novi Sad - Adice | Prodaja · 32m² · 77.250€
Adice , Adice, Adice, Novi Sad, Srbija
77.250€
2 414 €/m²
Odličan jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji
Slične nekretnine
Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€
- 74.000€ 38 m2
Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR
- 72.160€ 40 m2
Novi Sad, Adice, , 2.0, 40m2, 71000EUR
- 71.000€ 40 m2
Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2
- 76.500€ 34 m2
Novi Sad, Adice, , 2.0, 40m2, 70000EUR
- 70.000€ 40 m2
Novi Sad, Adice, Drage Dejanović, 0.5, 28m2, 68500EUR
- 68.500€ 28 m2
Jednoiposoban stan NOVI SAD, 66000€
- 66.000€ 31 m2