Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Kuća, selo Gradište, Merošina, 200 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus... više

90.000€ (450 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Prodaja, Kuća, Paraćin, Gloždak

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja!... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje/4 spratova

Povoljna šestosobna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

170.000€ (1 062 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Prostrano seosko domaćinstvo u selu Jezero

Jezero, Okolina, Despotovac

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji... više

100.000€ (200 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Nezavršena kuća, Solaris

Solaris, Jagodina

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren,... više

110.000€ (229 €/m²)

  • 480m²
  • /2 spratova

Kuća 97m2, 7 ari placa, Rvati, Obrenovac - 103.000€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više

103.000€ (1 061 €/m²)

  • 97m²
  • .sprat

Kuća na prodaji u Knjaževcu P=283m2

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više

100.000€ (353 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Nas.9 maj, 192 m2, poslovni prostor 173 m2, na placu od

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred... više

330.000€ (904 €/m²)

  • 365m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 303000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089667 - Cena za kuću je 303000 e+ agencijska provizija 3 %. Na prodaju uknjižena prelepa kuća na Sajlovu, kompletno nameštena.... više

303.000€ (1 967 €/m²)

  • 154m²

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

115.000€ (396 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²