Za upit prodaja vikendica pronađeno 1948 oglasa

Prodajem zemljiste sa kucom od 360m2 u Stepojevcu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²

Na prodaju kuca u Nepričavi-Lajkovac

Lajkovac

Na prodaju kuća u Nepričavi-Lajkovac,površine 135 kvm plac 16 ari.4 km udaljena od isključenja sa auto puta Miloš Veliki,6 km do Lajkovca,Beograd... više

70.000€ (518 €/m²)

  • 135m²

Na peodaju kuca u Vrbovnu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Vrbovnu,350 m udaljena od magistrale,beograd 30 km,autobusko stajalište 900 m udaljeno.Površine 190 mkv,kvalitetno gradjena... više

37.000€ (194 €/m²)

  • 190m²

Prodajem kucu u Priboju

Priboj

Na prodaju kuća u Priboju-goduška ulica,površine 150 m2 za višečlanu porodicu.Troetažna,prizemlje sprat i potkrovlje,pomoćna ostava,garaža za... više

50.000€ (333 €/m²)

  • 150m²

Prodajem kucu u Rudovcima-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u mestu Rudovci-opština Lazarevac,površine 50 m2,na zemljištu od 5 ari,od prostorija ima dve sobe,kupatilo,hodnik sa kuhinjom,stolarija... više

25.000€ (500 €/m²)

  • 50m²

Prodajem polovinu kuce u Lazarevcu

Beograd

Na prodaju polovina kuće u Lazarevcu udaljena 600 m od novog vatrogasnog.Površine 200 mkv,plac 5 ari,poseduje prizemlje sprat i potkrovlje koje... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kucu u Trbušnici-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Trbušnici,nalazi se pored puta Lazarevac-Arandjelovac,površine 80m2,u prizemlju hodnik,kupatilo,dnevna i spavaća soba,ostava.Na... više

35.000€ (437 €/m²)

  • 80m²

Prodajem kucu u Šopiću-Lazarevac

Šopić, Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Šopiću u blizini crkve 2 km udaljena od centra Lazarevca,površine 150 m2+garaža,prizemlje kompletno opremljeno,sprat kompletno... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²

Bukovac - Nova, neuseljavana kuća ID#3000121

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac. Izdvajamo iz ponude novu, neuseljavanu kuću, još uvek sve pod garancijom, koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj... više

188.800€ (1 388 €/m²)

  • 136m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 239 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu.... više

240.000€ (1 004 €/m²)

  • 239m²
  • Prizemlje

Mladenovac, Jagnjilo, Kneza Đuke, 5.0, 202m2, 450000EUR

Jagnjilo, Beograd

Agencijski ID: 129483, 30a, spratna, pr+l, struja, klima, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza(3), dvoriste/basta,... više

450.000€ (2 227 €/m²)

  • 202m²

Retka ponuda! 2,6 hektara u komadu + kuća, asfalt, infrastruktura

Jabučje, kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kompletno imanje ukupne površine 2,60 hektara u selu Jabučje, na 7 km od Kragujevca. Sastoji se iz dve susedne parcele: 1) Građevinska... više

95.000€ (1 461 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova