Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Rtanj – Rujište kuća 216kvm na 1,2ari ID#26456

Rujište, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je... više

33.000€ (152 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²

Voždovac, Dušanovac, Vojvode Skopljanca , 3.0, 82m2, 295000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131347, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta,... više

295.000€ (3 597 €/m²)

  • 82m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Porodična dvospratna kuća u Brzom Brodu

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više

140.000€ (666 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

Zvezdara, Slavujev venac, , 2.0, 62m2, 113900EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu... više

113.900€ (1 837 €/m²)

  • 62m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 2.0, 70m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 7.0, 330m2, 230000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 118810, spratna, pr+2+ptk, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, vertikala. Prodaje se vertikala... više

230.000€ (696 €/m²)

  • 330m²

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 145m2, 112000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je... više

112.000€ (772 €/m²)

  • 145m²

Zvezdara, Kaluđerica, Vuka Karadžića , 8.0, 300m2, 219300EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja,... više

219.300€ (731 €/m²)

  • 300m²