Za upit prodaja vikendica pronađeno 1951 oglasa

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

39.000€ (216 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća 98m2, na 5 ari placa, Zabrezje 140.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća u mirnom naselju Zabrežje, Obrenovac Na samo 3 km od centra Obrenovca, u mirnom i porodičnom okruženju, nalazi se... više

140.000€ (1 428 €/m²)

  • 98m²
  • 1/1 spratova

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Baljkovac, Kragujevac - kuća 84 m2 u osnovi, na placu 761 m2

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije.... više

85.000€ (1 011 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Palilula, Ovča, Pančevački put , 6.0, 230m2, 250000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 123021, 15a, spratna. Na prodaju spratna kuca povrsine 230 m², koja se nalazi u procesu legalizacije. Objekat zahteva kompletno... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična porodična kuća 190m2, Prokuplje, ispod Hisara

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • 1/1 spratova