Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

Savski venac, Dedinje, Slavka Ćuruvije, 4.0, 120m2, 530000 EUR

Dedinje, Beograd

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg... više

530.000€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

Stari grad, centar – Balkanska

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više

480.000€ (4 363 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 3/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.5, 60m2, 111000EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

111.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 39m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega... više

172.000€ (4 410 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Centar, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova