Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla, 148m2 - DIREKTAN POGLED NA REKU - BIS

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Gornji grad, Banatska, duplex, 106m2, 5.0, 2/3, uknj.

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad, Banatska, petosoban, uknjižen dupleks od 106m2 sa kosinama mereno 119m2. Nalazi se na drugom i trećem spratu od tri, zgrade... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 271600 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

271.600€ (4 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 85m2 , L , 272000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više

272.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Rajka Ružića, 1.5, 38m2, 89000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130334, VPR/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odlican funkcionalan stan.... više

89.000€ (2 342 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Zemun kej, Marka Nikolića, 45m2(52), 2.0, 1/2, uknj

Zemun kej, Zemun, Beograd

Zemun kej, Marka Nikolića, uknjižen, dvosoban stan od 45m2, mereno 52m2. Nalazi se na prvom spratu od dva, predratne zgrade (visina plafona... više

185.000€ (4 111 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

465.990€ (3 503 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova