Blok 45, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više
168.000€ (3 360 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez... više
304.500€ (3 625 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više
93.500€ (984 €/m²)
Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd
1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više
152.000€ (3 377 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više
75.000€ (2 500 €/m²)
Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd
Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više
416.380€ (3 820 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više
360.000€ (4 235 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130592, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
72.150€ (1 850 €/m²)
Bogoslovija, Palilula, Beograd
Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi... više
199.900€ (2 596 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više
122.880€ (1 981 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više
699.000€ (2 888 €/m²)
Botanicka Basta, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više
275.000€ (3 160 €/m²)