Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

Stari grad, Skadarlija, Emilijana Josimovića, 6.0, 230m2, 851000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118271, V/VII, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze zamena(), pogodan za pp, deljiv,... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 6 soba
  • 230m²
  • 5/7 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 330000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

330.000€ (6 111 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla, 100m2

Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.0, 43m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127856, IV/IV, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, stambena... više

90.000€ (2 093 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova