Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Kuća u strogom centru, 120m2 na placu od 540m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve... više

550.000€ (3 437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Vrtištu, 48 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4769m²

Plac 1635 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više

16.000€ (9 €/m²)

  • 1635m²

Plac 5592m2, Gornja Toponica, Restoran Holivud

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Gornjoj Toponici. Plac je površine 5592m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je poljoprivredno zemiljište, ali se... više

39.100€ (6 €/m²)

  • 5592m²

Plac 5521m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo... više

28.600€ (5 €/m²)

  • 5521m²

Lep plac za gradnju, 755m2, na putu Mezgraja-Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u blizini vikend naselja na putu iz Mezgraje ka Donjoj Toponici. Odlična lokacija za porodično stanovanje... više

14.500€ (19 €/m²)

  • 755m²

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se po projektu u suterenu,... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju kuća u Proseku, 100m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje... više

82.500€ (825 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u... više

79.050€ (1 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova