Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

Odličan 4.0 stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje... više

240.000€ (2 376 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Odlična stambeno poslovna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život,... više

392.000€ (859 €/m²)

  • 456m²
  • 1/2 spratova

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

207.250€ (2 252 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Dva stana u kući u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje... više

191.000€ (1 394 €/m²)

  • Garsonjera
  • 137m²
  • 1.sprat

Prodaje se parcela u blizini vinoskog podruma Malča. Parcela je trenutno poljo

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju.... više

16.000€ (17 €/m²)

  • 935m²

Plac za gradnju, Ledena stena, odlična lokacija, 7317 m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno... više

1.830.000€ (250 €/m²)

  • 7317m²

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Tripleks, Bulevar Nemanjića, 200m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje,... više

170.000€ (850 €/m²)

  • 4 soba
  • 200m²
  • 4/6 spratova

Kuća u naselju Ženeva

Ženeva (Devizno naselje), Niška banja, Niš

Prodaje se prizemna kuća u naselju Ženeva u blizini Niške Banje. Plac na kome se nalazi kuća je 244 m2. Površina pod objektima je 96m2. Dvorište... više

39.000€ (406 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova