Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. N...

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra. Plac je gradsko građevinsko... više

190.800€ (123 €/m²)

  • 1545m²

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

50.000€ (185 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

2.5 Stan , Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata.... više

90.730€ (1 649 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Poslovni Prostor, 64m2, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni... više

103.000€ (1 609 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Lokal u centru, TC Ambasador, prizemlje, 31 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Plac, Brzi Brod, 775m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljiste, nedelako od salona keramike Pobeda. Površina placa je 775m2. Plac je pogodan za gradnju poslovnih... više

79.900€ (103 €/m²)

  • 775m²

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Na prodaju parcela površine 3898m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 3898m2 u Gabrovcu. Do parcele ima put, udaljenost od asfaltog puta oko 500m. Privatna... više

8.800€ (2 €/m²)

  • 3898m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 1199m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište površine 1199m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 6886m2. Privatna svojina 1/1.... više

3.400€ (2 €/m²)

  • 1199m²