Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Plac u naselju 9.Maj

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u naselju 9.maj, površine 56,93 ara. Nalazi se pored pruge Niš Skoplje, u blizini fabrike Šin Von. Vlasništvo 1 kroz 2. više

59.800€ (10 €/m²)

  • 5693m²

Plac - poljoprivredno zemljište, Pasi Poljana, 1090m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Pasi Poljani. Sastoji se iz dve parcele, pravilnog, pravougaonog oblika, površine 542m2 i 548m2, koje... više

7.000€ (6 €/m²)

  • 1090m²

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

3.5 stan, 59.5m2, Mokranjčeva, Palilula

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine.... više

113.000€ (1 915 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju plac, 5776 m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 5776m2. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno... više

89.300€ (15 €/m²)

  • 5776m²

Jednoiposoban stan u Durlanu, III sprat, TA

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Sprat u kuci 86m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka... više

67.000€ (779 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Kuća, Palilula, 135m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže... više

185.600€ (1 374 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova