Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

101.146€ (2 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Kuća u Durlanu, odlična lokacija, kod Nišave, 88 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu... više

152.000€ (1 727 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

73.090€ (1 782 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 689 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 689 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

17.000€ (24 €/m²)

  • 689m²

Trošarina, 2 kuće, Plac 317 m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće na placu od 317 m2 u mirnoj ulici na Trošarini. U blizini su osnovna škola, obdanište, marketi, autobuska stajališta...Idealna... više

256.000€ (1 376 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje

Plac Podvinik, 1012m2,

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Podviniku, ima direktan ulaz sa asfaltnog puta u širini fronta od 15m dok uz celu dužinu placa od 79m ide lokalni... više

93.000€ (91 €/m²)

  • 1012m²

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje