Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 63.83 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

154.470€ (2 451 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

108.544€ (2 087 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/10 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Plac, Vinik, 728m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, površine 728m2 (polovina parcele), gradsko građevinsko zemiljište. Nalazi se na lepoj, mirnoj, lokaciji, nedaleko... više

6.500€ (8 €/m²)

  • 728m²

Poslovni prostor, Vožda Karađorđa, 232m2+133m2 podrum

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski poslovni prostor u poslovnoj zgradi na prvom spratu, uknjižene površine 232m2 sa pripadajućim podrumom površine 133m2.... više

417.600€ (1 800 €/m²)

  • 232m²
  • 1/3 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova