Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

163.000€ (2 173 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odličan plac za gradnju, površine 1049m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna... više

30.000€ (28 €/m²)

  • 1049m²

4.0, PALILULA - NOVI NIŠ, TREĆI SPRAT, LIFT, CG

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog... više

150.000€ (1 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3.sprat

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Stan 78m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama.... više

128.750€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/6 spratova