Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.110€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više

88.960€ (1 933 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.840€ (1 866 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal u centru, 330m2, prizemlje

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji... više

489.000€ (1 481 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Plac Vinik, 1714m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, na sjajnoj lokaciji, pored glavnog puta. Plac je površine 1714m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Reč... više

210.000€ (122 €/m²)

  • 1714m²

Plac 2850m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 2850m2 u blizini Gabrovačkog manastira. izlazi na Gabrovačku reku. Plac je poljoprivredno zemljište. Uknjižen, vlasništvo 1/1,... više

20.000€ (7 €/m²)

  • 2850m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 63.83 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

154.470€ (2 451 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

111.490€ (2 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova