Za upit prodaja kuće Jagodina pronađeno 180 oglasa

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Porodična seoska kuća sa većom parcelom na 2 km od grada

Majur, Okolina, Jagodina

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen... više

50.000€ (595 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodični dom sa više jedinica – idealno za život više generacija

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama.... više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!

Širi centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više

325.000€ (1 354 €/m²)

  • 240m²
  • /1 spratova

Luksuzan dom i sigurna investicija – 181 m² sa velikim potencijalom

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • 2/2 spratova

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Kuća sa letnjikovcem u dvorištu

Solaris, Jagodina

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. više

100.000€ (1 020 €/m²)

  • 98m²
  • /1 spratova

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova