Za upit prodaja kuća Novi Sad pronađeno 184 oglasa

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 4.5, 144m2, 330000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 32017, spratna, p+pk, klima, telefon, parking. Trenutna spratnost je P+Pk+tavan. Grejanje je kombinovano, na cvrsto gorivo i... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 144m²

Prodajem polovinu kuce sa sopstvenim dvoristem

Petrovaradin, Novi Sad

Prodajem stan u kući 68m2 sa tavanom i dve nusprostorije,kuća je komplet renovirana prodaje se komplet nameštena. Blizina škoke,pijace i autobuske... više

76.000€ (1 117 €/m²)

  • 68m²

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Kuća NOVI SAD, 450000€

Veternik, Novi Sad

Velika funkcionalna prodična kuća , 480 m2, tri stambene jedinice, Veternik u blizini stadiona Vujadin Boškov +++ Agencijska oznaka 3091502,... više

450.000€ (971 €/m²)

  • 463m²

Bukovac - Nova, neuseljavana kuća ID#3000121

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac. Izdvajamo iz ponude novu, neuseljavanu kuću, još uvek sve pod garancijom, koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj... više

188.800€ (1 388 €/m²)

  • 136m²
  • Prizemlje

PRODAJA KUĆA NOVI SAD – POPOVICA – PORODIČNA KUĆA 112m² NA PLACU 970m²

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

PRODAJA KUĆA NOVI SAD – POPOVICA – PORODIČNA KUĆA 112m² NA PLACU 970m² – PRIRODA I MIR U ponudi je prodaja kuće na Popovici, Sremska Kamenica,... više

173.400€ (1 548 €/m²)

  • 112m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Telep, , 5.0, 300m2, 320000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. LUX spratna kuca sa estetikom... više

320.000€ (1 066 €/m²)

  • 300m²

Kuca na prodaju Novi Sad-Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodajemo kuću, ukupne površine 224 m2, na Detelinari, Avijatičarsko naselje. Na parceli od 421 m2 su četiri stambene jedinice, objekti su građevinski... više

250.000€ (1 116 €/m²)

  • 224m²

Novi Sad, Popovica, , 5.0, 556m2, 700000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116185, 8a, spratna, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaju se 2 EXTRA LUX VILE na placu 8 ari POPOVICA u elitnom naselju,... više

700.000€ (1 258 €/m²)

  • 556m²

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Prodaje se salaš, atar Čenej - Pejići

Čenej, Novi Sad

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo,... više

103.000€ (953 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Novi Sad, Temerin, , 5.0, 165m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126480, 7a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

280.000€ (1 696 €/m²)

  • 165m²