Za upit poslovni pronađeno 774 oglasa

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 1.0, 30m2, 78000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 127342, PR/, izlog, klima, uknjizen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Lokal je na lepoj lokaciji na Vidikovcu.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 10m²

Savski venac, Centar, Višegradska, 1.0, 25m2, 94500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127280, PR/, izlog, uknjizen, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

94.500€ (3 780 €/m²)

  • 25m²

Budva, Sveti Stefan, Pržno, 35m2, 49000EUR

Sveti Stefan, Budva

Agencijski ID: 126652, garazno mesto. Dupla garaza – nova zgrada pored magistrale, blizu mora. Prodaju se dva garazna mesta (dupla garaza)... više

49.000€ (1 400 €/m²)

  • 35m²

Kragujevac, Centar, , 3.0, 120m2, 130000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji... više

130.000€ (1 083 €/m²)

  • 120m²

Stari grad, Centar, Obilićev venac, 1.0, 300m2, 990000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125723, VIII/IX, lift(2), uknjizen, stara gradnja, kancelarija. Prodaje se izvanredan stan povrsine 300 m² u samom srcu Beograda,... više

990.000€ (3 300 €/m²)

  • 300m²
  • 8/9 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0, 14m2, 49000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550... više

49.000€ (3 500 €/m²)

  • 14m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 80m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosecna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog... više

110.000€ (1 375 €/m²)

  • 80m²

Vračar, Južni bulevar, , 12m2, 27600EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124584. Komforno garazno mesto u Juznom bulevaru u novogradnji.Standardna visina, povrsina 12m2. U cenu je uracunat pdv. Vise... više

27.600€ (2 300 €/m²)

  • 12m²

Novi Beograd, Arena, , 2.0, 44m2, 155000EUR

Blok 25 (arena), Beograd

Agencijski ID: 124358, PR/, uknjizen, za renoviranje, lokal. Na extra lokaciji kod Arene se prodaje lokal na 2 nivoa, velicine 44m2. Lokal je... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 2.0, 17m2, 51000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 123571, izlog, klima, uknjizen. Prodaje se funkcionalan poslovni prostor povrsine 17 m², sa dodatnom galerijom od 6 m², smesten... više

51.000€ (3 000 €/m²)

  • 17m²

Zemun, Plavi horizonti, Konstantina Jovanovica , 5.0, 835m2, 790000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 123858, I/PK, video nadzor, klima, nov, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. . Poslovna... više

790.000€ (946 €/m²)

  • 835m²
  • 1.sprat