Za upit poslovni pronađeno 772 oglasa

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju na Telepu, na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj... više

226.600€ (2 942 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 83m2, 95000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130074. Splav na Adi Ciganliji na prodaju, cena 95000€. Splav se nalazi na Savskom nasipu Ada Ciganlije, na samo 5 min. od rampe... više

95.000€ (1 144 €/m²)

  • 83m²

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Na prodaju stambeno poslovni prostor u blizini Keja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Odlična nekretnina blizu Keja. Razrađen restoran u prizemlju, stan na spratu. Prodaje se komplet sa inventarom. Nekretnina je uknjižena i moguća... više

450.000€ (1 607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje

Prodaja, Poslovni prostor, Vranje

Vranje

Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA:... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Lokal u centru Novog Sada, 17 m², prizemlje

Centar, Novi Sad

U centru Novog Sada, na Starom Gradu, prodaje se ulični lokal od 17 m² u prizemlju, u Gajevoj 16. Lokal izlazi na dve prometne ulice, Jevrejsku... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Lokal na izuzetno lepoj lokaciji

Centar, Paraćin

U STROGOM CENTRU Paracina prodajem POSLOVNI PROSTOR-LOKAL OD 85,4m2. Bez ulaganja. Pogodan za sve delatnosti. Uknjizen. Hvala što ste izdvojili... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 85m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 46350€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089641 Na prodaju uknjižen, potpuno renoviran lokal u strogom centru grada. Lokal može imati višenamensku upotrebu, kao što... više

46.350€ (1 598 €/m²)

  • 29m²

Barajevo - Brđanska, kompleks sa bazenima 176m2 + plac 85

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo - Brđanska, kompleks sa bazenima + plac kompleks sa bazenima 176m2 + plac 85a, telefon, interfon, parking Na mestu gde se ukrštaju... više

600.000€ (3 409 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

Lokal Mala Vaga

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje... više

40.000€ (689 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje

PRODAJA FARME KOKA NOSILJA – na placu od 109 ari, Zvečka, Šabački put, Obr

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika... više

450.000€ (2 760 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Bele Palanke, 36 m2

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju višenamenski poslovni prostor - ulični lokal, pogodan za izdavanje ili različite poslovne aktivnosti, zbog svoje atraktivne... više

44.800€ (1 244 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje