Bobište, Leskovac, Leskovac
Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je... više
2.900.000€ (527 €/m²)
Mlin, Ćuprija
Na prodaju stambeno-poslovni objekat u Ćupriji, ukupne površine 880m², raspoređen na tri etaže, idealan za kombinaciju stanovanja i poslovanja.... više
300.000€ (338 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu.... više
66.300€ (4 420 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala... više
135.000€ (337 €/m²)
Vranje
Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više
2.000.000€ (833 €/m²)
Centar, Jagodina
Lokal se nalazi u neposrednoj blizini Suda, opštine i katastra. Prostor je idealan za kancelarije advokata, geometra i slično. Veoma prostran,... više
82.000€ (1 138 €/m²)
4. juli, Paraćin
Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije,sanitarni čvor,lift.... više
180.000€ (450 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više
150.000€ (2 205 €/m²)
Šojka, Medijana, Niš
Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti.... više
100.000€ (2 173 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Jedinstvena ponuda, na prodaju stambeno poslovni prostor u širem centru Kragujevca, spratnosti Po+Pr+4. Objekat je moderno projektovan i gradjen... više
582.000€ (3 000 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više
14.700€ (1 837 €/m²)
Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš
Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više
29.990€ (1 999 €/m²)