Za upit poslovni prostor Novi Sad pronađeno 94 oglasa

Poslovni prostor / stan 69 m² Adamićevo naselje | Prizemlje | Poseban ulaz

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je višenamenski prostor površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 69m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

LOKAL NOVI SAD, 825000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Odlična investicija. ULIČNI LOKAL NA BULEVARU EVROPE. Agencijska oznaka 8089730. Nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu lokala ukupne površine... više

825.000€ (2 835 €/m²)

  • 291m²

Lokal 25 m² Stari Grad | Centar | Renovirano | Ulični lokal | Investicija

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više

81.500€ (3 260 €/m²)

  • 25m²
  • vp/3 spratova

LOKAL NOVI SAD, 63000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odličan, prazan, ulični lokal, 41m2, Novo Naselje +++ Agencijska oznaka 8089746, 41m2, Novo Naselje. Oglašavamo prodaju uličnog lokala na Novom... više

63.000€ (1 536 €/m²)

  • 41m²

Prodaja poslovne zgrade - Vidovdansko naselje, Novi Sad - 500m2, plac 650m2

Vidovdansko naselje, Novi Sad

Prodaje se stambeno-poslovna zgrada u Novom Sadu, naselje Vidovdansko naselje, ukupne neto površine 500 m², koja se nalazi na placu površine... više

765.000€ (1 530 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

249.953€ (2 358 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 865200€

Grbavica, Novi Sad

Uknjižen poslovno-stambeni objekat na Grbavici. U suterenu i rpizemlju nalazi se poslovni prostor, dok se na 1. i 2. etaži nalazi po jedan stan,... više

865.200€ (1 517 €/m²)

  • 570m²

Novi Sad, Centar - Ulični lokal u centru ID#8000081

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i svih... više

292.300€ (2 265 €/m²)

  • 129m²
  • Prizemlje

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju na Telepu, na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj... više

226.600€ (2 942 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Lokal u centru Novog Sada, 17 m², prizemlje

Centar, Novi Sad

U centru Novog Sada, na Starom Gradu, prodaje se ulični lokal od 17 m² u prizemlju, u Gajevoj 16. Lokal izlazi na dve prometne ulice, Jevrejsku... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

LOKAL NOVI SAD, 46350€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089641 Na prodaju uknjižen, potpuno renoviran lokal u strogom centru grada. Lokal može imati višenamensku upotrebu, kao što... više

46.350€ (1 598 €/m²)

  • 29m²