Za upit poslednji sprat Beograd pronađeno 1821 oglasa

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Stari grad, Takovska, Takovska, 4.0, 97m2, 343000 EUR

Takovska, Beograd

Prodaje se četvorosoban, salonski stan, na prvom spratu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom, u Takovskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka , 3.5, 101m2, 268000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta, 27m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara.... više

121.500€ (4 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Suteren/3 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Voždovac, Banjica - Crnotravska 75m2

Banjica, Voždovac, Beograd

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 7/20 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

- palilula sf 2633

Borča, Palilula, Beograd

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više

139.000€ (2 482 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova