Za upit Paracin stanovi pronađeno 38 oglasa

STAN SA ODVOJENOM KUHINJOM I TRPEZARIJOM

XI Kongres, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa,terasa.Podovi su obloženi parketom.... više

50.000€ (833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • .sprat

Prodaja, Stan, 61m2 , Paraćin

Paraćin

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija.... više

53.000€ (868 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

PRODAJEMO RENOVIRAN TROSOBAN STAN–ODLIČNA LOKACIJA!

Paraćin

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan površine 70m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban renoviran stan za prodaju

Paraćin

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. više

58.500€ (943 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Stan u centru grada

Centar, Paraćin

više

56.700€ (900 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izražena cena... više

67.590€ (1 228 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u izgradnji

Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Komforan dvosoban stan sa dnevnim boravkom od 25m2 . Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja... više

71.051€ (1 225 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Trosoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo trosoban stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Pravilan raspored. Izražena cena je sa PDV-om.... više

112.433€ (1 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 92m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu.... više

104.326€ (1 213 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova