Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više
184.000€ (1 000 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više
1.573.840€ (4 471 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više
2.400€ (60 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više
156.000€ (2 400 €/m²)
Merošina
Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više
1.000.000€ (6 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više
96.000€ (2 400 €/m²)
Deliblato, Okolina, Kovin
Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više
53.000€ (445 €/m²)
Aranđelovac
Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao "Otvoreno polje", na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Stan je... više
95.000€ (1 507 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više
108.000€ (2 400 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više
139.200€ (2 400 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više
103.200€ (2 400 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više
153.600€ (2 400 €/m²)