Prodaja, zemlja crna gora

Pronađeno 65 oglasa

DIVNA KUCA U UTJEHI, CRNA GORA

Bar, Bar, Bar

Izuzetno funkcionalna kuca na dva nivoa. U izvornom, solidnom stanju. Nalazi se na placu od 2,2 ara, sa lepo ogradjenim i sredjenim dvoristem.... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

- crna gora sf 2673

KRAŠIĆI, Tivat

Prodaje se luksuzna kuća na tri sprata, na nekoliko minuta hoda do mora. Velike terase na kući sa panoramskim pogledom sa prostorom za ležaljke.... više

600.000€ (1 714 €/m²)

  • 350m²
  • .sprat

- bar bjeliši crna gora sf 2037

BJELIŠI, Bar

Kuća na placu od 250m2 plus plac od 107m2, sastoji se od dva stana( sa dva posebna strujomera). na 6min kolima do mora ag provizija 2% više

140.000€ (560 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Parcela za gradnju 460 m2 - Čanj, na 400 m od mora, Mišići, dozvoljena gradn

Bar, Bar, Bar

Na prodaju parcela površine 460 m2, dozvoljena gradnja 300 m2, sa direktim izlazom na ulicu, koja je asfiltirana. Mogućnost svih priključaka,... više

148.000€ (321 €/m²)

  • 460m²

EKSKLUZIVNA VILA NA OBALI MORA - HERCEG NOVI

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više

3.500.000€ (4 268 €/m²)

  • 820m²

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

- crna gora sf

REŽEVICI I, Budva

Novogradnja, de lux stan od 46m2 u najlepšem delu crnogorskog primorja, u Reževićima, sa pogledom na more. 300 m od Perazića Dola. Struktura:... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Bar, SUTOMORE

SUTOMORE, Bar

Kuća, 200 m2, na dva nivoa u Sutomoru + 3 jednosobna APARTMANA (po 30m) Ispod magistrale, na 300m od autobuske i 800 m od početka plaže, sa... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

LUKSUZAN stan u BUDVI sa pogledom na more

BUDVA (Centar), Budva

Prodajemo predivan stan u Budvi, površine 79m² sa velikom garazom, smešten na uzvišenju, samo 1,7 km od mora. Ova lokacija pruža savršen balans... više

180.000€ (2 278 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

Plac, Sutomore, Zankovići

Sutomore, Sutomore, Sutomore

Na prodaju odličan plac na potezu Zankovići iznad Sutomora. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama i apartmanima, blizu je hotel... više

52.000€ (103 €/m²)

  • 503m²

Budva-Bečići, uknjižena kuća

BECICI, Budva

Uknjižena kamena kuća tradicionalnog mediteranskog stila na Crnogorskom primorju sa četiri studio apartmana, po dva na svakom spratu, zatim... više

450.000€ (2 142 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

Herceg Novi, Topla 2 - Dobra prilika - Apt / Hotel 1300m2 ID#1533

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više

999.999€ (1 999 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

- crna gora reževići sf 2211

REŽEVICI I, Budva

U jednom od najatrativnijih lokacija na Crnogorskom primoriju u mestu Reževići u blizini Svetog Stefana, prodaje se započeta kuća sa uređenim... više

1.000.000€ (3 300 €/m²)

  • 303m²
  • .sprat

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

- crna gora sf 2393

Budva

Na prodaju vila sa parking mestom. Privatni bazen od 15m². Površina placa: 230m² Površina kuće: 113,90m² 1. sprat: trpezarija, kuhinja, stepenište,... više

495.000€ (4 342 €/m²)

  • 114m²
  • /3 spratova

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde, 1.82ha

PLUŽINE, Plužine

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde poljoprivredno zemljište, 1.82ha Pored magistralnog puta Nikšić-Plužine nalazi se zemljište pod šumom... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- crna gora sf 2247

SUTOMORE, Bar

Kuća u Sutomoru na sprat. U prizemlju su tri apartmana veličine po 30 kvadrata i garaža Na spratu su tri sobe, kuhinja, dnevni boravak, dva... više

400.000€ (2 666 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat