Prodaja, zemlja crna gora

Pronađeno 65 oglasa

Herceg Novi, Stari grad, Njegoševa, 2.0, 105m2, 350000EUR

Stari Grad, Herceg Novi

Agencijski ID: 98984, PR/, izlog, uknjizen, luks renoviran. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

350.000€ (3 333 €/m²)

  • 105m²

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

184.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Kotor, Dobrota, Dobrota bb, 6.0, 200m2, 1100000EUR

Dobrota, Kotor

Agencijski ID: 99293, 3a, uknjizen. PRVA LINIJA DO MORA Na placu ima bunar i bistijerna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:... više

1.100.000€ (5 500 €/m²)

  • 200m²

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

136.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 2/4 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 84m2, 470000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108993, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2... više

470.000€ (5 595 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Žabljak, Žabljak, Čardak, 6a, 48000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 121324, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

48.000€ (80 €/m²)

  • 600m²

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 74m2, 299700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108989, I/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

299.700€ (4 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Plužine, Plužine, , 1050a, 3000000EUR

Plužine, Plužine

Agencijski ID: 110564, uknjizen, plac. Nalazi u Crnoj Gori i prostire se od Niksica do Pluzina. 105000m2 pogodno za izgradnju etno sela, bungalova,... više

3.000.000€ (28 €/m²)

  • 105000m²

Kotor, Morinj, , 3.0, 50m2, 50000EUR

Morinj, Kotor

Agencijski ID: 121328, PR/, uknjizen. Mirno mesto, pogodno za koriscenje/izdavanje vecoj porodici. Stan u montaznoj kuci koja je izgradjena... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Tivat, Centar, Markuševina , 1.0, 27m2, 119700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

119.700€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Budva, Sveti Stefan, Pržno, 35m2, 49000EUR

Sveti Stefan, Budva

Agencijski ID: 126652, garazno mesto. Dupla garaza – nova zgrada pored magistrale, blizu mora. Prodaju se dva garazna mesta (dupla garaza)... više

49.000€ (1 400 €/m²)

  • 35m²

Tivat, Centar, Bradasevo, 12.0, 519m2, 1326000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 65162, spratna, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vila. Kuca se nalazi u Tivtu 2km od aerodrome,1,5km... više

1.326.000€ (2 554 €/m²)

  • 519m²

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 53m2, 214200EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više

214.200€ (4 041 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Budva, Centar, Jadranski put , 3.0, 80m2, 240000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 108146, II/III, terasa, uknjizen, garaza. Garazno mesto je 20.000e. Radi se o novijoj gradnji, zgrada sa 3 sprata. Stan je na... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Kotor, Stoliv, , 9.0, 600m2, 1150000EUR

Stoliv, Kotor

Agencijski ID: 99020, 8a, klima, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking. Prva linija do mora. Dvoriste 800kv. 2 bunara. 6 parking mesta. Dva... više

1.150.000€ (1 916 €/m²)

  • 600m²

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²