Prodaja, zemlja crna gora

Pronađeno 65 oglasa

- crna gora sf 2040

STARI BAR, Bar

Stari Bar, Crna Gora, 50m od autobuske stanice Plac 2000m2, na placu masline, pomorandže, mandarine, kivi Kuća 110m2, u prizemlju 2 garaže,... više

360.000€ (3 272 €/m²)

  • 110m²
  • /1 spratova

- crna gora sf 2104

TOPLA, Herceg Novi

Potpuno je renoviran, sve od instalacija, struja voda. Zastakljen balkon, prozori i skura sa komarnikom. Od namjestaja je sve puno drvo. Prodaje... više

224.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 72m²
  • .sprat

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

- kotor sf 2583

Stari grad, Kotor

U Starom gradu, u kamenoj kuci potpuno renoviran dvosoban dupleks, sa privatnim dvorištem od 90m2. Pogled na more i kotorski zaliv. ag provizija... više

525.000€ (6 402 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • .sprat

Na prodaju funkcionalan kamp u Buljarici, opština Budva – samo 400 metara od

BULJARICA I, Budva

Ušuškan među borovima, u jednoj od poslednjih netaknutih uvala na crnogorskom primorju – Buljarici, nalazi se kamp „Monika & Šuljako“, mesto... više

450.000€ (351 €/m²)

  • 1281m²
  • .sprat

- crna gora sf 2285

REŽEVICI I, Budva

Novogradnja, de lux stan od 49m2 u najlepšem delu crnogorskog primorja, u Reževićima, sa pogledom na more. 300 m od Perazića Dola. Struktura:... više

156.800€ (3 200 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 49m²
  • .sprat

Bar, Sutomore - Madžarska, 133m2

SUTOMORE, Bar

Bar, Sutomore - Madžarska kuća, 133m3 (četiri terase), PR+1, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi za prodaju izuzetno očuvana, svetla... više

113.050€ (850 €/m²)

  • 133m²
  • Prizemlje/1 spratova

Urbanizovan plac sa izdatim UT uslovima na Žabljaku u Tepačkom Polju.

Tepačko Polje, Žabljak, Žabljak

Mirna lokacija sa širokim pogledom na Durmitor Prodaje se ravan plac površine 595 m² u naselju Tepačko Polje, na samo 3 km od centra Žabljaka. Plac... više

65.000€ (109 €/m²)

  • 595m²

- crna gora sf 1847

SUTORINA, Herceg Novi

Porodicna kuca sa bazenom Sutorina Herceg Novi. Ukupna povrsina kuce i pomocnog objekta 180 m2. Suteren, dve garaze + ostava 55 m2 Prizemlje,... više

400.000€ (2 222 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

- crna gora sf 2287

LIPOVO, Kolašin

Predivan, prostran plac za gradnju u naselju Lipovo, Kolašin, Crna Gora na 1000m nadmorske visine. Plac se granici sa prelepom rečicom u dužini... više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- crna gora sf 2680

RISAN, Kotor

Na prodaju vrhunski projekat na brdu u Risnu, Bokokotorski zavil, sa panoramskim pogledom. Opis nepokretnosti: plac 13 000m2, na 65m nadmorske... više

5.500.000€ (423 €/m²)

  • 10.0 soba
  • 13000m²
  • .sprat

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari.

Igalo, Herceg Novi

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari, S+P+ 2 sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu Igala, na šetalištu, okružena zelenilom.... više

1.390.000€ (4 017 €/m²)

  • 346m²
  • .sprat

Prodaje se jednosoban stan u Tivtu

Tivat

Investitor prodaje jednosoban stan u izgradnji u Tivtu u novom stambenom projektu Dumidran 149-5. Stan se nalazi na 1. spratu i ima ukupnu površinu... više

159.783€ (3 328 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Herceg Novi, Igalo, Sarajevska, 5.5, 120m2, 299000EUR

Igalo, Herceg Novi

Agencijski ID: 130823, II/II, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, tavan, mogucnost... više

299.000€ (2 491 €/m²)

  • 6 soba
  • 120m²
  • 2/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Bar, Sutomore, , 5.0, 400m2, 520000EUR

Sutomore, Bar

Agencijski ID: 50978, 6a, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, stambeno-poslovna. Na prodaju kuca sa Restoranom od 150m i restorantskom... više

520.000€ (1 300 €/m²)

  • 400m²

Herceg Novi, Topla, Njegoševa, 7a, 1500000EUR

Topla, Herceg Novi

Agencijski ID: 99814, struja, kanalizacija, uknjizen. TOP LOKACIJA Ponudili bi vam plac na izuzetnoj lokaciji u Herceg Novom,Topla. Zapoceta... više

1.500.000€ (2 142 €/m²)

  • 700m²

Kotor, Dobrota, Dobrota , 10.0, 200m2, 850000EUR

Dobrota, Kotor

Agencijski ID: 99058, klima, terasa, uknjizen, parking. Kuca ima 180kv.prizemlje i sprat sa mogucnoscu podizanja visokog potkrovlja. Pomocni... više

850.000€ (4 250 €/m²)

  • 200m²