Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto jagodina

Pronađeno 249 oglasa

Jednosoban stan 37 m², 4. sprat, Sarina Međa, Jagodina

Sarina Međa, Jagodina

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila,... više

38.000€ (1 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Šarmantan stan sa terasom u naselju Streliste

Strelište, Jagodina

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince... više

53.500€ (1 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Savršena porodična nekretnina u zatvorenom i bezbednom kompleksu

Akva Park, Jagodina

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo... više

86.000€ (1 653 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

92.380€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju komforan stan u strogom centru

Centar, Jagodina

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta... više

120.000€ (1 016 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 118m²
  • 3/3 spratova

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

64.000€ (1 523 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova