Prodaja, vrsta nekretnine kuca

Pronađeno 1951 oglasa

Novi Sad, Salajka - Uknjižena, dvojna spratna kuća ID#3000119

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više

502.125€ (2 575 €/m²)

  • 195m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 187 m², 40 ari, Obrenovac, Mislođin – 150 000 € (NAMEŠTENO)

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu površine 187 m2, spratnosti Pr+PK na građevinskom placu od 39,73 ara. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Stara Pazova, Stari Banovci - Braće Trninić, 54m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Braće Trninić kuća, 54m2 (dve terase 10m2), PR+PTK, EG, parking, pomoćni objekti, struja, voda, asfalt, plac... više

82.000€ (1 518 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ 0 €/m²)

  • 0m²
  • .sprat

Kuća 53 m² sa 18 a placa u Tonji, Ćuprija

Tonja, Ćuprija

Kuća u Ćupriji, u naselju Tonja, predstavlja povoljnu priliku za kupovinu uz ulaganje. Objekat je površine 53 m² i nalazi se na placu od 18... više

13.000€ (245 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 257500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja,... više

257.500€ (1 170 €/m²)

  • 220m²

Kuća sa 10 soba NOVI SAD, 950000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090410 Ekskluzivna prodaja kuće od 970 m2 u Dobre Jovanovića 15. Kuća se nalazi na placu od 944 m2. Sastoji se od Su+Pr+2.... više

950.000€ (979 €/m²)

  • 970m²

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Veliki plac sa objektom u centru Rakitova

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve... više

27.000€ (435 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Kuća u mirnom delu grada

Gloždak, Paraćin

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena,... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodajem kucu sa zemljiste na Staroj Planini

Dimitrovgrad

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine... više

38.000€ (391 €/m²)

  • 97m²

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 222480€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090385. Prodaje se uknjižena kuća u prednjem delu Adica u bilizini Telepa. Su+Pr+sprat. U suterenu se nalaze 2 prostorije.... više

222.480€ (1 015 €/m²)

  • 219m²

Lux sređena kuća, useljiva

Budžino brdo, Jagodina

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je... više

319.000€ (652 €/m²)

  • 489m²
  • /3 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine... više

84.000€ (600 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat