Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Na prodaju luksuzna kuća Dedinje – uknjižena, 4 spavaće sobe, dvorište i

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena... više

750.000€ (3 750 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 100m2, 480000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca... više

480.000€ (4 800 €/m²)

  • 100m²

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Seoska kuca u Voljavcu

Voljavče, Okolina, Jagodina

Dve kuce u dvoristu od kojih je jedna useljiva a druga ozidana tako da mozete zavrsavati objekat po svojoj zelji. više

77.000€ (1 262 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića, 250m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking,... više

430.000€ (1 720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

OAZA MIRA NA GLAVNOM PUTU – VINORAČA

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća površine 130m², smeštena na ravnom i prostranom placu od 10,20 ari, u mirnom delu Vinorače – idealna kombinacija privatnosti... više

90.000€ (687 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Banatskom Karađorđevu

Žitište

Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + supe u produzetku i odvojeni objekti... više

29.500€ (368 €/m²)

  • 80m²

Renovirana Nameštena Kuća u Bačkom Gradištu od 63m2

Bačko Gradište, Bečej

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku... više

39.999€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – Mali Mokri Lug, plac 6 ari

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

U ponudi je porodična kuća u Malom Mokrom Lugu, na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama kao što su Smederevski put i... više

380.000€ (1 900 €/m²)

  • 200m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Vodice, 5.0, 270m2, 329000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 121516, 8a, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela.... više

329.000€ (1 218 €/m²)

  • 270m²