Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Na prodaju kuća u Resniku

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika.... više

66.000€ (341 €/m²)

  • 193m²
  • Prizemlje/2 spratova

Barajevo, Lisović, Dragomira Stanisavljevića, Kuća, 508m2, 230000 EUR

Lisović, Beograd

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža... više

230.000€ (452 €/m²)

  • 508m²

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Prodaje se moderna 2-etažna kuća sa bazenom - Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno... više

163.200€ (3 547 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Prodajem kucu u Backoj Topoli

Bačka Topola

Prodajem kucu u Backoj Topoli sa pomocnim objektom ukupno 290 m2.Kuca poseduje 5 soba,2 kupatila,2 kuhinje od kojih je jedna letnja kuhinja.... više

105.000€ (724 €/m²)

  • 145m²

Palilula, Ovča, Pančevački put , 6.0, 230m2, 250000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 123021, 15a, spratna. Na prodaju spratna kuca povrsine 230 m², koja se nalazi u procesu legalizacije. Objekat zahteva kompletno... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Baljkovac, Kragujevac - kuća 84 m2 u osnovi, na placu 761 m2

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije.... više

85.000€ (1 011 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća 190m2, Prokuplje, ispod Hisara

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • 1/1 spratova

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Mladenovac, Vlaška, Oplenačka, 3.5, 100m2, 100000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više

100.000€ (1 000 €/m²)

  • 100m²

Novi Sad, Podbara, Koče Kolareva, 4.5, 163m2, 490000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjizen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuca na Podbari. Kvalitetno gradjena, uknjizena, 163m2 plus... više

490.000€ (3 006 €/m²)

  • 163m²

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, 3 APARTMANA, 189m²,

Irig

Prodaja kuće Krušedolski Prnjavor – odlična lokacija, idealno za izdavanje stanova i turistički biznis. Na prodaju samostalna spratna kuća u... više

147.900€ (1 661 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

Prodaja porodicnog imanja-Donje Nedeljice

Donje Nedeljice, Loznica

PRODAJA PORODIČNOG IMANJA – DONJE NEDELJICE (10 km OD LOZNICE) Na prodaju prostrano porodično imanje u selu Donje Nedeljice, udaljeno svega... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kuću u Temerinu sa lokal i 3 zasebna stana

Temerin

Prodajem kuću u Temerinu 300m2..Sastoji se od 3 stana po 50m2 i lokalom od 150m2. Plac od 1000m2... Kolski ulaz,front 20m , parking , grejanje... više

170.000€ (566 €/m²)

  • 300m²