Veternik, Novi Sad
Na prodaju kompletno renovirana kuća u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealna za porodičan život ili kao investicija. Ova nekretnina predstavlja... više
260.100€ (695 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju spratna kuća površine 266 m², na placu površine 9 ari. • Struktura: Kuća ima identičan raspored prostorija na svakoj etaži i sastoji... više
250.000€ (939 €/m²)
Miseluk, Novi Sad
Petrovaradin, nova ODMAH useljiva smart kuća sa garažom i dvorištem. Agencijska oznaka nekretnine 3091503, Petrovaradin.CENA 362400e +agencijska... više
362.400€ (2 400 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više
105.000€ (350 €/m²)
Čortanovci, Inđija, Inđija
Fruška gora, Čortanovci. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na samo 17km od Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran... više
2.575.000€ (1 980 €/m²)
Okolina, Topola
Prodaju se dve kuće u selu Žabare na 4km od Topole na placu od 50,97a. Jedna kuća je površine 200m2 (godina gradnje 2018), a druga je površine... više
65.000€ (196 €/m²)
Zabrežje, Obrenovac, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više
218.000€ (1 038 €/m²)
Centar, Sombor
Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više
56.650€ (442 €/m²)
Kosmaj, Sopot, Beograd
Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više
230.000€ (621 €/m²)
Novo selo, Palilula, Niš
Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred... više
330.000€ (904 €/m²)
Širine, Petrovaradin, Novi Sad
PRODAJA KUĆE NOVI SAD – PETROVARADIN ŠIRINE – 105m2 – PLAC 6.1 – NOVA KUĆA – GARAŽA – NA 5 KM OD CENTRA Prodaja kuće Novi Sad – u ponudi je... više
209.100€ (1 991 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više
103.000€ (1 061 €/m²)
Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac
Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više
100.000€ (353 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu... više
230.000€ (737 €/m²)
Mrčajevci, Čačak, Čačak
Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više
290.000€ (805 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Kuća površine 180m2, nalazi se na placu površine 2.8 ari. Idealna kuća za dve porodice jer ima 2 kupatila i može da se preuredi u dve posebne... više
110.000€ (611 €/m²)
Cardak, Sremska Kamenica
UKNJIŽENA kuća u Sremskoj Kamenici, na podlokaciji Čardak, površine 132 m2, korisne površine 101 m2. Kuća je uknjižena 1/1. Plac na Kome se... više
97.850€ (741 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više
310.000€ (1 026 €/m²)