Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Palilula, Višnjička banja, Dragana Lukića, Kuća, 320m2, 470000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više

470.000€ (1 468 €/m²)

  • 320m²

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10, 35 ari placa ID#1624

Lipovica, Barajevo, Beograd

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali... više

140.000€ (651 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

MALA KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Gornja Varoš, Sombor

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više

60.000€ (631 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Seosko imanje 83m2 + 40 m2, 4 ha, Grabovac, Obrenovac - 78.000€

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više

78.000€ (939 €/m²)

  • 83m²
  • .sprat

Seosko turističko domaćinstvo Negotin

Centar, Negotin, Negotin

Na prodaju domaćinstvo na istoku Srbije u Negotinskoj opštini (selo Kovilovo). Mesto se nalazi u blizini Rogljevačkih i Rajačkih pimnica. Domaćinstvo... više

820.000€ (752 €/m²)

  • 1089m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

Imanje sa zasadom borovnica i kućom

Lužnice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju imanje od 4,60 ha sa zasadom borovnice na 2 ha i novom kućom od 130 m2. Imanje se nalazi na 17 km od Kragujevca smešteno je u prelepom... više

180.000€ (3 €/m²)

  • 45918m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 244m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više

327.000€ (1 340 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje

Kuća, Palilula 220m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran... više

250.000€ (1 136 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Kuća u Aleksincu 174m2

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Aleksincu na placu od 494m2. Prizemlje kuće od 58m2 čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava i... više

137.000€ (787 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje/2 spratova

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

- crna gora sf 1847

SUTORINA, Herceg Novi

Porodicna kuca sa bazenom Sutorina Herceg Novi. Ukupna povrsina kuce i pomocnog objekta 180 m2. Suteren, dve garaze + ostava 55 m2 Prizemlje,... više

400.000€ (2 222 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova