Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum,... više

220.000€ (743 €/m²)

  • 296m²
  • 1/1 spratova

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata Lepo uređena. Predat zahtev za ozakonjenje. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

44.000€ (423 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, 4.0, 100m2, 112000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 131721, 6a, prizemna. Nova kuca na 6 ari placa. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom... više

112.000€ (1 120 €/m²)

  • 100m²

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

Kuća - 4 stambene jedinice

Centar, Jagodina

Legalizovana komforna kuća u centru grada. Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu. 065/8222-442... više

135.000€ (613 €/m²)

  • 220m²
  • /1 spratova

Posebna Vila na Senjaku, plac 6ari ID#1538

Senjak, Savski Venac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Glišića, u kraju poznatom kao Senjak, na Opštini Savski Venac, MAGNAT prodaje 5 sobnu spratnu Vilu od... više

1.400.000€ (6 086 €/m²)

  • 230m²

Odlična ponuda. Apartmanska kuća sa dva lokala, Mataruška banja

Kraljevo, Kraljevo, Kraljevo

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika... više

93.000€ (422 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Kuća u izgradnji

Končarevo, Okolina, Jagodina

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. više

43.000€ (518 €/m²)

  • 83m²
  • /2 spratova

Prodaja kuća Petrovaradin Novi Sad – Porodična kuća 105m2, dve etaže, gar

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća u Petrovaradinu, potez Širine, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealnoj za porodičan život van gradske gužve,... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

CENA DOGOVOR odlična kuća sa placem 4, 3 ara ID#5336

Rušanj, Čukarica, Beograd

Kvalitetno sazidana ,komforna porodična kuća sa tri etaže (Pr+1+Pk) na placu površine 4,3 ara.Nekretnina na opstini Ćukarica u Rusnju na parceli... više

180.000€ (750 €/m²)

  • 240m²

Vila Anđelina-Valjevo

Valjevo

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena... više

63.000€ (362 €/m²)

  • 174m²

Prodajem ili izdajem LUX kucu u Smederevu

Smederevo

Na prodaju ili izdavanje kuca LUX opremljena 150kv na 4 nivoa,Smederevo "Zlatno brdo" 5min od centra grada, pogled na Dunav... Dnevna soba,trpezarija,radna... više

225.000€ (1 500 €/m²)

  • 150m²

Prodajem kuću u Bačkom Petrovcu

Bački Petrovac

Na prodaju samostalna dvoetažna kuća od 200 m² na placu od 5 ari, u mirnoj gradskoj zoni Bačkog Petrovca (Narodne Revolucije). Kuća se sastoji... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²

Porodična kuća 105m2, garaža 15m2, plac 500m2, Aleksandrovo kod Merošine

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju porodična kuća površine 105m2 sa garažom od 15m2, na placu od 5 ari, u mirnom i porodičnom okruženju u Aleksandrovu, nadomak Merošine,... više

38.000€ (361 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

ZEMUN KALVARIJA 125m2 , T , 219000e

Kalvarija, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet,... više

219.000€ (1 752 €/m²)

  • 125m²