Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Trosobna kuća BEOCIN, 82400€

Banostor - Andrevlje, Beočin

Agencijska oznaka 3090044 - Uknjižena vikendica u prelepoj oazi zelenila. Prizemlje dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Na spratu dve spavaće... više

82.400€ (1 043 €/m²)

  • 79m²

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 267800€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089893 - Uknjižena spratna kuća na odličnoj lokaciji u Adicama. U prizemlju kuće dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom,... više

267.800€ (1 761 €/m²)

  • 152m²

Vračar, Južni bulevar, Avde Karabegovića, Kuća, 140m2, 405000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se vertikala kuće koja je za kompletnu rekonstrukciju, ulično orijentisana, sa zasebnim ulazom i zasebnim korišćenjem pripadajućeg dela... više

405.000€ (2 892 €/m²)

  • 140m²

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaja

Barajevo, Beograd

Kuca PRODAJA Barajevo 1,5km od centra Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa; 3 nivoa; Gradska voda, gas prosao. Odmah useljiva. Pogodna... više

185.000€ (840 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

SAMO KOD NAS porodična kuća 440 m²!!! U blizini Vivo Shopping Parka

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire... više

425.000€ (965 €/m²)

  • 440m²
  • .sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 169000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3089958 - CENA je 169 000e plus agencijska provizija od 3%... Uknjižena kuća u središnjem delu Klise. Sastoji se iz dnevnog... više

169.000€ (1 056 €/m²)

  • 160m²

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Odlična kuća u mirnom delu grada

Lipar, Jagodina

Objekat može da se pretvoti i u poslovni prostor. više

110.000€ (458 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Na prodaju luksuzno nameštena kuća

Supska, Okolina, Ćuprija

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • 3/3 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²

Kuća 217 m² + pomoćni objekat 59 m², 15 ari, Ub – 240 000 € (OPREMLjENA

Ub

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na... više

240.000€ (1 105 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat