Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Prodaje se porodična kuća i 15a placa u blizini Akva Parka Doljevac

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

IDEALNO ZA PORODICU I DOMAĆINSTVO!!!

Kupusina, Okolina, Apatin

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više

31.000€ (111 €/m²)

  • 277m²
  • .sprat

Grocka ID#1499

Grocka, Grocka, Beograd

Na placu od 23,70 ari nalazi se kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od prizemlja, jednog sprata i potkrovlja. Na donjem nivou je letnja... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Maršiću350m2

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

U naselju Maršić na svega 6km od centra grada na prodaju kuća 350m2, na placu površine 1ha i 68 ari. Kuća se prodaje po principu ključ u ruke,... više

400.000€ (1 142 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Surčin, Surčin, Šekspirova , Kuća, 345m2, 450000 EUR

Surčin, Beograd

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka,... više

450.000€ (1 304 €/m²)

  • 345m²

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

Kuća, Prokuplje, selo Donja Trnava

Donja Trnava, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18... više

420.000€ (617 €/m²)

  • 680m²
  • Prizemlje

Nova, moderna kuća u Šuljkovcu kompletno nameštena

Šuljkovac, Okolina, Jagodina

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji, Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća u izgradnji-do prve ploče na 5 ari placa. Širina placa je preko 18 metara, dužina preko 23 metra. Prilaz kući putem posutim tucanikom.... više

135.000€ (1 323 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Kuća , Gabrovački put, 183m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju kuća,naselje Gabrovački put . Porodična stambena zgrada je ( P + I + PK) sa placem od 20a. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja... više

100.000€ (546 €/m²)

  • 183m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 349170€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-3090221-Uknjižena petosobna kuća na tihoj lokaciji Adica . Na prvoj etaži veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom ,mokri... više

349.170€ (1 594 €/m²)

  • 219m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje